Home » » Bretford Basics FP42MUL-P5BK TV Stand - 26" to 42" Screen Support - 75.00 lb Load Capacity - 4 x Shelf(ves) - 66.0" Height x 32.0" Width x 27.0" Depth - Powder Coated - Steel - Black
Bretford Basics FP42MUL-P5BK TV Stand - 26" to 42" Screen Support - 75.00 lb Load Capacity - 4 x Shelf(ves) - 66.0" Height x 32.0" Width x 27.0" Depth - Powder Coated - Steel - Black
Written By Unknown on Senin, 20 Mei 2013 | 13.38
Compatibility: Monitor DVD Speaker - 26" to 42" Screen Support - 75.00 lb Load Capacity - 4 x Shelf(ves) - 66.0" Height x 32.0" Width x 27.0" Depth - Powder Coated - Steel ...